fbpx

Yaşadığınız ülkeden bir başka ülkeye herhangi bir sebeple (üst düzey sağlık hizmeti, bekleme süresi, tedavi sürecinin maliyeti) sağlık hizmeti almak amacıyla gidilmesidir.

Türkiye, global çapta 51 JCI akredite sertifikalı hastanesi ile birinci sırada yer almaktadır. 1000’in üzerinde özel ve devlet hastaneleri ile sağlık hizmeti almak isteyen kişilere geniş bir network sunmaktadır. Bireysel, özel sağlık hizmeti veren kuruluşların en az 300’ü uluslararası sağlık kuruluşları ile birebir iletişimdedir.

Ayrıca Türkiye çapında sağlık hizmeti, gece ve gündüz kesintisiz olarak kalite standartlarının üzerinde bir şekilde devam etmektedir.

Kanser tedavisi, organ nakli, genetik testler, bariartik cerrahi, nöroşirurji, kardiyoloji, ortopedi, cerrahi ve ortodontik diş tedavileri, plastik/ estetik cerrahi ve göz tedavileri alanında elde edilen değerli ve önemli başarılar Türkiye’yi sağlık turizminde ilk sıralara yükselterek ön plana çıkarmıştır.

Way Of Smiles Turizm Acentası olarak sizlerin iletişim ihtiyaçları için, dilinizi en iyi konuşan, kültürel ve sosyal olarak etnik bilgiye sahip tercümanlarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Türkiye’ye gelmeden önce, bir bavul listesi oluşturmalısınız. Herhangi bir yurt dışı seyahatinizde ihtiyacınız olacak eşyalar; pasaport, uçak bileti, sağlık sigortası kartları, kimlik, bankamatik ve kredi kartları, nakit para, tıbbi raporlar ve sürekli kullandığınız ilaçlar, mutlaka bavulunuzda bulunmalı.

Way Of Smiles Turizm Acentası olarak sizlere bu konuda verdiğimiz üst düzey hizmet, gelmek istediğiniz ülkeye göre farklılık gösterir. İletişime geçildiği ilk andan itibaren sizlere özel sağlık hizmeti planı oluşturularak en konforlu şekilde seyahat etmeniz sağlanıyor.

Hedefimiz

Dünyada ve Türkiye’de tedavi ihtiyacı olan hastalarla iletişime geçerek, doğru bilgi ve tedavi yöntemlerini anlatarak, ülkemize gelişleri ve buradaki tedavilerine yönelik 360 derece iletişim ve danışmanlık vermekteyiz.

Misyonumuz

Tecrübemizle ülkemizin önde gelen doktorları ve hastaneleri ile iş birliği halinde, yurt içi ve yurt dışı birçok alanda sağlık hizmeti arayışı içerisinde olan kişi veya kurumları bir araya getirmektir.

Vizyonumuz

Yurt içinde ve yurt dışında bulunan vatandaşlara, sağlık hizmetlerinin dünya standartlarında ulaştırılmasını sağlamak ve bireyin ihtiyaçlarına uygun olarak üst düzey konfor sağlamaktır.

Alacağınız sağlık hizmetine karar verildikten sonra, sizlerin en konforlu şekilde vakit geçirebileceği otel ile iletişime geçilip, rezervasyonunuz yapılıyor. Way Of Smiles ekibi olarak sizlere, havaalanında karşıladıktan sonra konaklayacağınız otele kadar eşlik etmekteyiz.

Boş vakitlerinizi geçirebileceğiniz, ulaşımı en konforlu tarihi, kültürel gezileri planlayarak kaliteli zaman geçirmenizi sağlıyoruz. Ayrıca AVM ve eczane gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz konumlarında bir listesini sizlere iletiyoruz.

Aldığınız sağlık hizmetinin özelliklerine bağlı olarak, iyileşme sürecinizle orantılıdır. Bu konudaki en uygun süreyi, tıbbi müdahaleyi gerçekleştiren doktorunuz belirleyebilir.

Tercümanımızın yönlendirmesiyle doktorunuza, tıbbi müdahaleden sonra nelerle karşılaşabileceğinizi, sonrasında neler yapmanız gerektiğini sormalısınız. Uygulanan tıbbi tedaviye göre neler yapılıp neler yapılmamalı mutlaka öğrenilmeli. Ayrıca oluşabilecek herhangi bir enfeksiyon, kanama gibi durumlarda mutlaka doktorunuza başvurmalısınız.

Merkez Ofis

Aydınlıkevler Mah. 2033 Sk. Kaya Apt. No: 4A Yenişehir / MERSİN

Telefon

+90 545 334 04 44
+90 545 504 69 89

E-Posta

info@wayofsmiles.com

Doğru Tercih

Tecrübeli Uzman Ekip

Dalında uzman hekimlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Modern Ekipmanlar

Günümüzün teknolojisinde en son model ekipmanlar

Ulaşımda Konfor

Sizleri havaalanından alıp hızlı şekilde tesisimize getiriyoruz.

Tatil Gibi Konaklama

Sizleri tedavi süresi boyunca tatil gibi rahat ettiriyoruz.

İletişim Formu

Bilgilerinizin doğru olduğunda emin olunuz. Tüm sorularınız en kısa sürede cevaplanacaktır.

    X